Strona z portalu

  Centrum Informacji o Narkotykach i Narkomanii Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / Webinarium KBPN pt. Pomoc osobom uzależnionym a epidemia COVID-19
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Czy wiesz, że...?
Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii corocznie publikuje w Raporcie Krajowym informacje na temat zjawiska narkotyków i narkomanii w Polsce.
Webinarium KBPN pt. Pomoc osobom uzależnionym a epidemia COVID-19
Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii zaprasza serdecznie na webinarium zorganizowane z okazji Międzynarodowego Dnia Przeciwdziałania Narkomanii, które odbędzie się w dniu 26 czerwca o godz. 11:00-12.30na platformie ZOOM.

Plan webinarium:

 

1) Otwarcie i wprowadzenie do webinarium – dr Piotr Jabłoński Dyrektor Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii

 

2) "Epidemia COVID-19 - fakty i otwarte pytania" - prof. NIZP-PZH, dr hab. Magdalena Rosińska, Zakład Epidemiologii Chorób Zakaźnych i Nadzoru NIZP-PZH 

 

3) „Epidemia COVID-19 a system pomocy osobom uzależnionym w Europie” – Artur Malczewski, Kierownik CINN KBPN 

 

4) Pytania i odpowiedzi

 

W trakcie półtoragodzinnego spotkania przedstawimy Państwu informację dotyczące epidemii COVID-19. Pierwsza prezentacja będzie przedstawiać sytuację epidemiologiczną w Polsce i w Europie. Druga prezentacja omówi wyniki badania zrealizowanego przez Krajowe Biuro ds. Przeciwdziałania Narkomanii wśród placówek pomocowych w ramach współpracy z EMCDDA z Lizbony. Badanie zostało przeprowadzone w kwietniu i maju i było próbą uchwycenia sytuacji na początku epidemii. Celem webinarium będzie przedstawienie wpływu epidemii COVID-19 na placówki leczenia, redukcji szkód, rynek narkotykowy jak również osoby uzależnione.  Przedstawimy również sytuację w Europie dotyczącą wpływu epidemii COVID-19 na system pomocy uzależnionym.

 

W celu udziału w webinarium KBPN prosimy zarejestrować się na stronie; https://zoom.us/webinar/register/WN_lgMLzS1KRZeZWzgp2T0rog. Po rejestracji otrzymacie Państwo link do webinarium. Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

 

 

Zapraszamy serdecznie

Zespół CINN KBPN

Strona: 1 
KBPN
Kalendarium
EMCDDA
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii