Strona z portalu

  Centrum Informacji o Narkotykach i Narkomanii Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / Drugnet Europe 71 – kwartalnik informacyjny Europejskiego Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii (EMCDDA)
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Czy wiesz, że...?
W roku 2009 zarejestrowano 709 nowych zakażeń HIV, w tym 49 (7%) dotyczyło iniekcyjnych użytkowników narkotyków. Należy jednak wskazać możliwość niedoszacowania danych, ponieważ w przypadku 523 (74%) zgłoszonych nowych zakażeń HIV w 2009 roku nie podano prawdopodobnej drogi infekcji.
Drugnet Europe 71 – kwartalnik informacyjny Europejskiego Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii (EMCDDA)
Od 1996 roku EMCDDA dostarcza regularnie informacji o swoich aktywnościach na łamach Drugnet.

W ostatnim numerze znajdują się artykuły m.in na temat iniekcyjnego używania narkotyków oraz działań z zakresu redukcji szkód. Drugnet Europe jest opublikowany na stronie EMCDDA.

Osoby zainteresowane wcześniejszymi wydaniami kwartalnika powinny odwiedzić serwis internetowy EMCDDA: http://www.emcdda.europa.eu/publications.

Na stronie umieszczone są również inne wydawnictwa adresowane do osób zajmujących się tematyką narkotyków i narkomanii. Niektóre z nich przedstawialiśmy już Państwu na łamach serwisu CINN KBPN w dziale Aktualności.

 

 

Zapraszamy do lektury!

Strona: 1 
KBPN
Kalendarium
EMCDDA
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii