Strona z portalu

  Centrum Informacji o Narkotykach i Narkomanii Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii / Aktualności / IV Konferencja placówek uczestniczących w pilotażu monitorowania zgłaszalności do leczenia (Treatment Demand Indicator TDI)
Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Którekolwiek ze słówWszystkie słowa
Czy wiesz, że...?
Od roku 1985, czyli momentu wprowadzenia rutynowego systemu nadzoru epidemiologicznego nad HIV/AIDS w Polsce, do końca 2009 roku zarejestrowano 12784 przypadki zakażeń HIV. Wśród nich 5750 (45%) stanowiły osoby używające narkotyków w iniekcjach, w tym 4309 (75%) mężczyzn oraz 1392 (24%) kobiety (w przypadku 49 zgłoszeń nie została podana płeć osoby).
IV Konferencja placówek uczestniczących w pilotażu monitorowania zgłaszalności do leczenia (Treatment Demand Indicator TDI)
W dniach 30 listopada – 1 grudnia 2011 r. w Warszawie, w Hotelu Golden Tulip odbędzie się IV Konferencja placówek uczestniczących w pilotażu monitorowania zgłaszalności do leczenia (Treatment Demand Indicator TDI)

W dniach 30 listopada – 1 grudnia 2011 r. w Warszawie, w Hotelu Golden Tulip odbędzie się IV Konferencja placówek uczestniczących w pilotażu monitorowania zgłaszalności do leczenia (Treatment Demand Indicator TDI), na której przedstawione zostaną między innymi najnowsze dane dotyczące problemu narkotyków w Europie, charakterystyka sceny narkotykowej w Polsce, zasady działania  Funduszu Rozwiązywania Problemów Hazardowych oraz bieżące kwestie dotyczące monitorowania zgłaszalności do leczenia.

Na spotkanie zapraszamy wszystkich z Państwa, którzy aktywnie uczestniczą  w projekcie oraz są zainteresowani podjęciem współpracy w tym zakresie.

Informujemy, że liczba miejsc jest ograniczona.

Wszystkich z Państwa, którzy są zainteresowani udziałem w konferencji prosimy o kontakt: Katarzyna Sollich (22) 641 15 01 wew. 124 ;  katarzyna.sollich@kbpn.gov.pl

Strona: 1 
KBPN
Kalendarium
EMCDDA
Projekt Transition Facility PL2006/018-180.05.04
"Wsparcie regionalnych i lokalnych społeczności
w przeciwdziałaniu narkomanii na poziomie lokalnym
- kontynuacja"
© Krajowe Biuro Do Spraw
Przeciwdziałania Narkomanii