Zaloguj
Zaloguj
Szukaj
Szukaj
Czy wiesz, że...?
W latach 2009-2010 w związku z przeciwdziałaniem rozszerzaniu się zjawiska używania tzw. dopalaczy, trzy razy nowelizowano ustawę o przeciwdziałaniu narkomanii. Łącznie zdelegalizowano w tym okresie 27 substancji oraz roślin o działaniu psychoaktywnym. Jest to największa liczba substancji zdelegalizowanych w tak krótkim czasie w historii prawa narkotykowego w Polsce i jedna z największych w Europie.
dot. sprawozdania z realizacji KPPN w 2015 r.
Anna Misiurek, 2016-02-24 15:49:03
W 2011 r. na podstawie art. 7 ust. 5 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o przeciwdziałaniu narkomanii (Dz. U. 2005, nr 179, poz. 1485) został uchwalony przez Radę Ministrów Krajowy Program Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2011-2016.
Zgodnie z art. 11 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii organ wykonawczy samorządu województwa i gminy sporządza, na podstawie opracowanej przez Krajowe Biuro do Spraw Przeciwdziałania Narkomanii ankiety, informację z realizacji działań podejmowanych w ramach wojewódzkich oraz gminnych programów przeciwdziałania narkomanii.
Dokumenty do pobrania:
Wzór kwestionariusza sprawozdawczego dla Urzędu Marszałkowskiego
Strona:
1




